пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
06.04.2004
02

Хто розсилає листи від імені "Телекритики"?

   

"Телекритика" має намір звернутися до СБУ з приводу несанкціонованої розсилки електронних листів від її імені в мережі Інтернет. Про це йдеться в переданому УНІАН офіційному повідомленні “Телекритики" про те, що видання не займалося й не займається несанкціонованою поштовою розсилкою рекламного змісту (спам) в Інтернет.

Сьогодні на адресу сайту надійшло сотні листів-відповідей на електронний текст рекламного характеру, розповсюджений нібито від імені головного редактора сайту "Телекритика".

Текст листа містив інформацію одного з розділів, що розміщена у відкритому режимі на сайті "Телекритики". Як вдалося з’ясувати редакції, розсилка електронних листів (спам) була здійснена невідомими "доброзичливцями" через австрійський сервер (www.telemax.at). У листі було вказано: з адреси: [email protected]

Як відомо, www.mail.ru - безкоштовний поштовий ресурс, доступ до якого не обмежений. Однак, адміністратор www.mail.ru повідомив, що такого ящика не існує, повідомляє “Телекритика”.

"Сайт "Телекритика" не має жодного стосунку до цієї розсилки, - наголосила головний редактор сайту "Телекритика" Наталія ЛІГАЧОВА. - Швидше за все, ми маємо справу із спланованою акцією, яка спрямована на дискредитацію нашого видання. Втім, хочемо вибачитись перед усіма, хто постраждав через несанкціоновану розсилку".

Н.ЛІГАЧОВА говорить, що редакція збирається звернутися до незалежних технічних експертів та з офіційною заявою до Служби безпеки України з наміром з’ясувати особи зловмисників. Редакція залишає за собою право звернутися з позовом до суду за захистом ділової репутації. За словами Н.ЛІГАЧОВОЇ, не виключено, що у такий спосіб політтехнологічними групами відпрацьовуються способи дискредитації чи то опонентів, чи то конкурентів через відкриту мережу Інтернет.

(UNIAN, 12.02.2004 13:42,
Телекритика 12.02.2004, www.telekritika.kiev.ua)

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль