MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

ООН: за три місяці росіяни стратили 32 українських військовополонених‘Я сказав росіянам на блокпосту, що їду на Азовсталь’ Жодної толерантності до путінського режиму! Звернення вчених світу‘Один брат погиб, второго едва спасли’, — история жительницы Загальцев Омбудсмани Турецької Республіки зустрілися з рідними бранців РФНацгвардійця РФ судитимуть за сексуальне насильство щодо викраденого чоловіка Похований курган: росіяни знищують унікальну пам’ятку в Маріуполі‘Один брат загинув, другого ледве врятували’, — історія мешканки Загальців‘Россияне убивали со звериной жестокостью’Війна з темрявою. Підсумки тижняРосія створила ‘всепроникну атмосферу страху’ на ТОТ‘Росіяни вбивали зі звірячою жорстокістю’ ‘Росія воює проти звичайного життя людей’, — Президент України‘Суди’ над полоненими: у ‘ДНР’ до тривалого ув’язнення засудили десятьох ‘азовців’Права осіб, що повернулися з російського полонуНавіщо?Зруйновані села Дібрівне та Курулька з повітряВже отримали дані щодо 170 постраждалих від воєнних злочинів Мілітариzовані: Росія посилює діяльність ‘Юнармії’ у КримуВідновлення і реабілітація після полону — Уряд ухвалив постанову

М.Томенко: Перед виборами в медіа-просторі розпочалися “зачистки”

06.04.2004   

“На жаль, з наближенням президентських виборів у вітчизняному медіа-просторі розпочалися активні зачистки,” – заявив голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, коментуючи інформацію, що телерадіоорганізація “Довiра” вилучить зі своєї мережі мовлення програми радіо “Свобода”. “Довiра” мотивує своє рішення тим, що інформаційна продукція “Свободи” не вписується в її концепцію.

Народний депутат зазначив, що подібні дії було неважко передбачити, адже вище державне керівництво неодноразово демонструвало неперебірливість у засобах досягнення мети. “Нині можна пересвідчитися, влада демонструє доволі примітивний, але ефективний підхід у боротьбі з опозиційними ЗМІ. Всі мас-медіа, які намагаються діяти в режимі достовірності, актуальності, критичності підпадають під скорочення, примусове виведення з інформаційного простору,” – зазначив Томенко. Він звернув увагу на те, що протягом кількох останніх тижнів санітарно-епідеміологічні служби “вимкнули” рубильник “Радіо-Рокс”, на якому транслювалися засідання “Верховної Ради” та ефіри “Громадського радіо”. Згодом суд постановив закрити наймасовішу громадсько-політичну опозиційну газету “Сільські вісті”, а тепер – припинення трансляції ефіру радіо “Свобода”.

Томенко також відзначив вибірковість, з якою відбувається фільтрація інформаційного простору, адже тиску в тій чи іншій формі зазнають лише ті видання, які критично висвітлюють дії влади і які мають значний рейтинг популярності серед громадян.

(Новини ЗМІдусіль, 2004-02-12,
Наша Україна, 12.02.2004, razom.org.ua )

 Поділитися