пошук  
версія для друку
08.04.2004

Декілька повідомлень

   

Прес-секретар Херсонської обласної прокуратури Федір Самойленко розповів, що тортури в нашому краї мають місце: у минулому році від затриманих і ув’язнених надійшло 30 скарг, усі вони перевірені. За результатами перевірок було внесено три прокурорських протести, зроблено 15 приписів, 6 працівників притягнуто до адміністративної відповідальності, а ще 5-х працівників звільнено.

(“Вгору”, №15, 10 квітня 2003 р.)


***

12 тисяч (!) громадян шукали захисту в омбудсмена через застосування до них тортур з боку правоохоронців. Як каже Карпачова, це робиться “заради підвищення відсотка розкриття злочинів”, й у зв’язку з цим були притягнуті до відповідальності близько 400 осіб, за “схильність до насильства” було звільнено з роботи понад тисячу міліціонерів.

(“Україна молода”, №73, 19 квітня 2003 р.)


***

За повідомленням Інформагентства “Обозреватель”, “Уполномоченный Верховной Рады по правам человека Нина Карпачева высказала обеспокоенность “грязным нарушением неотъемлемых прав человека на жизнь” со стороны работников правоохранительных органов. По ее словам, на протяжении 4 лет 400 работников милиции, 158 из которых были осуждены, привлекались именно по этому виду преступления. В прошлом году за применение насилия во время исполнения служебных обязанностей было уволено из правоохранительных органов более 1 тысячи милиционеров. В 52% случаев избиение задержанных проводят оперуполномоченные”.

(“Інформаційний бюлетень”, №17, 30 квітня 2003 р.)

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль