MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Форум Центру громадських зв’язків МВС України

09.04.2004   

«від: 18.12.03 15:31:01»

Добрий день!

Запитання до керівництва МВС:

Як протистояти незаконним діям Ваших працівників?

Вже майже рік тягнеться історія з побиттям мого(тоді ще неповнолітнього сина) працівниками міліції, є свідки, є результати експертизи. На мої скарги не відповідає ні міліція ні прокуратура...
А мені особисто "ватажок" цієї зграї cказав так: -Можеш скаржитися куди хочеш, а я твого сина посадю або приб’ю і фірму твою закрию...

«Відповідь від: 12.01.04 09:52:19»

На ваше запитання повідомляємо:
Заявнику слід звернутися до органів прокуратури у порядку ст. 95 КПК України із заявою про вчинення злочину.
За наслідками перевірки цієї заяви прокурор відповідно до ст. 97 КПК України у строк не більше десяти днів повинен прийняти одне з таких рішень:

1. порушити кримінальну справу;

2. відмовити в порушенні кримінальної справи;

3. відправити заяву за належністю.

При наявності приводів і підстав, зазначених у статті 94 КПК України, прокурор (слідчий або орган дізнання, якщо заяву направлено їм) зобов’язаний винести постанову про порушення кримінальної справи, вказавши приводи і підстави до порушення справи, статтю кримінального закону, за ознаками якої порушується справа, а також дальше її спрямування.

При відсутності підстав до порушення кримінальної справи прокурор, слідчий або орган дізнання своєю постановою відмовляють у порушенні кримінальної справи, про що повідомляють заінтересованих осіб.

Постанову слідчого і органу дізнання про відмову в порушенні кримінальної справи може бути оскаржено відповідному прокуророві, а (якщо) таку постанову винесено прокурором - вищестоящому прокуророві. Скарга подається особою, інтересів якої вона стосується, або її представником протягом семи днів з дня одержання копії постанови.

Постанову прокурора, слідчого і органу дізнання про відмову в порушенні кримінальної справи може бути оскаржено особою, інтересів якої вона стосується, або її представником до суду в порядку, передбаченому статтею 236-1 Кримінально-процесуального кодексу України.

З повагою Управління правового забезпечення
Головного штабу МВС України

19.01.04 22:27:22

Дякую управлінню правового забезпечення Головного Штабу МВС України за відповідь-пораду, але я вже звертався і в Генеральну прокуратуру, і у відділ внутрішньої безпеки, але ні слуху ні духу.
А погрози в мою адресу продовжуються, мабуть доведеться захищати сім’ю та себе самому.

 Поділитися