пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
09.04.2004
02

Навчально-практичний семінар в Житомирі

   

Віктор Бондар, Житомирське обласне відділення Міжнародного товариства прав людини:

31 січня в міському відділі міліції міста Житомира був проведений навчально-практичний семінар „Організація роботи діяльності спеціальних установ міліції з питань забезпечення охорони, конвоювання затриманих і взятих під варту осіб». Слухачі заступники начальників районних відділів міліції, начальники громадської безпеки, начальники ІТТ, старші інспектори ОГП та особовий склад МРВ Житомирської області. Семінар проводився під керівництвом заступника начальника УМВС в Житомирській області Марчевського Валерія Івановича.

Працівники міліції поглибили свої знання у знанні нормативно правових баз вітчизняного і міжнародного законодавства. Зокрема з цікавістю було вислухано доповідь гостей: голову правління Житомирського обласного відділення „Міжнародного товариства прав людини – Українська секція» Бондаря Віктора Вікторовича та Керівника Центру правової допомоги населенню „Громадський захисник прав людини» Фонду Регіональних Ініціатив (Київ) Аллу Петрівну Мукшименко, яка у своїй доповіді докладно розповіла про основні засади Уповноваженого по правам людини Верховної Ради України. Алла Петрівна відповіла на запитання, що стосуються повноважень та функцій Уповноваженого по правам людини, особливості Європейської Конвенції „Проти катувань та жорстокого поводження».

Представники громадськості та охоронці правопорядку залишились взаємо задоволені спілкуванням. Приємно, що запрошення лекторів були ініційовані саме представниками міліції, що дає надію на продовження співпраці в спектрі захисту прав людини, тим більш що Житомирське обласне відділення „Міжнародного товариства прав людини» здійснює проект в області „Запобігання тортур та жорстокого поводження в Україні», який здійснюється на всеукраїнському рівні Харківською правозахисною групою.

(“Права людини”, м. Харків, №4, 1-15 лютого 2004 р.)


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль