пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.04.2004
03
джерело:
(«33-й канал», м. Вінниця, №11, 10 березня 2004 р.)

Припинити тиск влади на незалежні ЗМІ вимагали опозиційні партії під стінами Вінницької обладміністрації

   

Богдан КОВАЛІЙ:

У вівторок, 9 березня, в день народження Тараса Шевченка, на східцях обласної адміністрації три опозиційних партії провели пікет на захист незалежних ЗМІ.

30 представників блоку «Наша Україна», БЮТ та СПУ вимагали від обласної влади припинення тиску та переслідувань газети «Сільські вісті», наймасовішої газети Вінницької області «33-й канал» та припинення фінансування комунальної преси.

- Закриття «Сільських вістей», припинення трансляцій на ФМ радіо «Свободи» та тиск на «33-й канал» є проявами тоталітаризму, — розповів учасник пікету, лідер соціалістів Вінниччини Іван Бондарчук. — Ми вимагаємо припинити це свавілля та дати можливість опозиційним політикам вільно викладати свої думки у всіх, особливо комунальних ЗМІ. Журналісти мають бути поза політикою і лише об’єктивно відтворювати дійсність. Тим більше дико, коли перед виборами комунальну та державну пресу намагаються політизувати на користь пропрезидентських сил та партій. Вже відомі факти, коли журналістам погрожують звільненням з роботи, якщо вони не вступлять у пропрезидентські партії.

Нами такі факти відслідковуються, і всі випадки тиску влади на пресу будуть передаватись до Ради Європи.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль