пошук  
версія для друку
15.04.2004
джерело:
(«Україна молода”, №30, 18 лютого 2004 р.)

У «темниках» зарябіли знайомі прізвища. Чергова «персоналка» проти голови Бюджетного комітету

   

Державна податкова адміністрація вкотре підтвердила свою репутацію як ще одне силове відомство. Днями вона розпочала позачергову перевірку підприємств, створених народним депутатом Євгеном Червоненком...

Недавні звинувачення на свою адресу з боку ДПА інший народний депутат, Петро Порошенко, назвав спробою тиснути на нього як на голову парламентського комітету. На прес-конференції він повідомив, що це питання розглядала Погоджувальна рада парламенту. Прийнято рішення розглянути документи ДПА щодо того, буцімто він не сплачує податків. Документи вивчатимуть у двох комітетах Верховної Ради — з питань фінансів і банківської діяльності та з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Сам народний депутат готує позов до суду щодо захисту своєї честі і вже направив до Генпрокуратури лист, вимагаючи притягти одного з керівників ДПА, з чиїх вуст пролунало звинувачення, — Юрія Гриба — до відповідальності за статтею, яка передбачає покарання за службові зловживання. Крім того, голова Бюджетного комітету поінформував ДПА України про те, що йому не належить жодне приватне підприємство, і що він є власником деяких корпоративних прав. Їх він передав в управління іншим особам перед своїм обранням до Верховної Ради. Що ж до концерну «Рошен», про яке так багато говорять, то це підприємство є, за словами Петра Порошенка, одним із лідерів галузі щодо сплати податків.

ДО РЕЧІ:

Не минуло й кількох годин після закінчення прес-конференції Петра Порошенка, як ДПА відреагувала на подану до Генпрокуратури заяву, в якій депутат пише, що йому перешкоджають виконувати депутатські обов’язки. Було призначено податкову перевірку Благодійного фонду Петра Порошенка у Вінниці. Знаний у цьому місті та й по всій Україні фонд уже шість років славиться своєю турботою про сиріт та знедолених пенсіонерів. Неважко здогадатися, чому податківці вирішили позбавити сиріт і пенсіонерів благодійної допомоги.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль