пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.04.2004
03
джерело:
(«Поступ», 2 березня 2004 р.)

5 канал" захищається

   

Громадський комітет, створений прихильниками опозиційного "5-го каналу", організував пікетування Вищого господарського суду України. З його допомогою прихильники "5 каналу" намагаються не допустити повторного розгляду справи про законність видавання каналу ліцензії. Тим паче, що канал уже двічі доводив своє право на мовлення в суді.

Як вважають прихильники "5 каналу", скерування вже двічі виграної телеканалом справи на повторний судовий розгляд є незаконним, замовним і має на меті закриття опозиційного ЗМІ.

Нагадаємо, що 3 лютого Вищий господарський суд почав розгляд судової скарги директора студії "ТВ-Табачук" щодо законності видавання Нацрадою з телебачення й радіомовлення ліцензії на мовлення "5-му каналу" (тоді Експрес-інформ). Табачук наполягає на тому, що ліцензію видано поза конкурсом, який нібито мав виграти його канал, а отже — незаконно. В той же час представники "5 каналу" та блоку "Наша Україна", член якого Петро Порошенко є одним із співвласників каналу, вважають позов замовним і таким, що переслідує мету закрити опозиційний канал.

Судовий розгляд законності видання ліцензії "5 каналу" триває вже понад рік, і суди двох інстанцій уже винесли позитивне рішення на користь каналу.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль