пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.04.2004
03
джерело:
(“Поступ”, 24 лютого 2004 р.)

Народний депутат України, голова ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма подав до суду на голову Львівської обласної ради Михайла Сендака за образу честі і гідності

   

Щоб захистити свою ділову репутацію, Шурма вимагає від Сендака спростувати інформацію, яка з його допомогою була поширена через ЗМІ стосовно нього, попросити вибачення та відшкодувати 100 тисяч гривень за завдані моральні збитки.

Про намір судитися з Сендаком Шурма оголосив ще на початку жовтня минулого року. Довело народного депутата до такого кроку минулорічне засідання сесії Львівської обласної ради, яке відбулася за участі лідера "Нашої України" Віктора Ющенка. За словами Ігоря Шурми, під час сесійного засідання Михайло Сендак звинуватив його у протиправній діяльності та незаконному обранні народним депутатом.

Нагадаймо, що на початку лютого уже мало розпочатися судове слухання справи за позовом Ігоря Шурми до народного депутата Олега Тягнибока, який нібито поширював неправдиву інформацію про членів СДПУ(о) з трибуни Верховної Ради. Проте Тягнибок на судове засідання не зміг прийти. Також свого часу Шурма двічі подавав до суду на іншого народного депутата, Ярослава Кендзьора. Попри те, що позивач двічі виграв суд, Кендзьор перед Шурмою вибачення не просив і жодної інформації не спростовував.

Не зважатиме на рішення суду і Михайло Сендак. У коментарі "Поступу" він заявив, що не звертатиме уваги ні на Шурму, ні на судове рішення, бо його обвинувачення есдеків "у відмиванні грошей" є правдивими


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль