пошук  
версія для друку
22.05.2004
джерело:
“Високий замок”, м. Львів, №36, 24.02.2004 р.

23 лютого львівські газети повідомили про звільнення з-під варти чемпіона світу з кікбоксингу Сергія Лапінського, якого затримали 17 лютого співробітники ДАІ. Проте, як повідомив адвокат боксера Ігор Савка, Лапінський продовжує перебувати за ґратами

   

Термін перебування чемпіона світу під адмінарештом закінчується 27 лютого, і навіть якщо Лапінський доведе, що опинився у машині зі зброєю випадково, ніхто його до цього дня з-під варти не випустить.

Зараз Сергій Лапінський та інші заарештовані перебувають в ізоляторі тимчасового утримування, що на вулиці Степана Бандери, 1 у Львові. Оскільки за фактом зберігання зброї було порушено кримінальну справу, співробітники управління боротьби з організованою злочинністю УМВСУ у Львівській області проводять із затриманими певні слідчі дії. 23 лютого, у другій половині дня, адмінарештованим влаштували ставки віч-на-віч. Правоохоронці підозрюють, що товариші Лапінського брали участь у пограбуваннях та розбійних нападах у різних регіонах країни. Отже, жертви нападів мають їх упізнати на очних ставках. Та напередодні цих слідчих дій адвокат затриманих у скарзі до прокуратури Львівської області вказав, що його підзахисних знімали на фото та відео, що, на думку правника, є грубим порушенням процесуальних норм. Адже перед упізнанням чи ставкою віч-на-віч фотографії підозрюваних могли показати зацікавленим особам, щоб вони знали, кого “упізнавати”.

Як повідомила кореспонденту “ВЗ” дружина одного із заарештованих, Романа Рехліцького, Зоряна, вона помітила, що у її квартирі, коли нікого не було вдома, хтось побував. Про це свідчили нещільно закриті шухляди та інші нюанси, які могла помітити лише жінка. Зоряна побоюється, що у квартиру могли щось підкинути або, навпаки, винести.

Дружина третього заарештованого, Володимира Бориса, Тетяна, повідомила, що міліція не дозволила провести медичну експертизу затриманих, на якій наполягав адвокат після скарги своїх підзахисних на те, що у Золочівському КПЗ їх катували.

Обізнані особи запевняють, що дехто з трійці адмінарештованих справді причетний до однієї з найжорстокіших банд автовикрадачів.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль