пошук  
версія для друку
07.06.2004
джерело:
(«Україна молода», №91, 21 травня 2004 р.)

Антоніну Болюру (головного бухгалтера корпорації «Єдині енергетичні системи України») стягли з лікарняного ліжка та забрали працівники ЗМОПу

   

Ніч з 19 на 20 травня була бурхливою для співробітників Інституту кардіології імені Стражеско, на очах котрих одну з пацієнток — Антоніну Болюру (головного бухгалтера корпорації «Єдині енергетичні системи України») — поклали на ношi та забрали працівники ЗМОПу. Принаймні так розказав «УМ» народний депутат України Андрій Шкіль (фракція БЮТі). Він додав, що свого часу до Антоніни Болюри вже застосовувався арешт, але, розглянувши оскарження на таку міру запобіжного заходу, Шевченківський місцевий суд Києва постановив залишити жінку на підписці про невиїзд. Приймаючи таке рішення, суд взяв до уваги тяжкий фізичний стан Болюри і її поважний вік.

Проте вчора «без жодних пояснень і жодних на те підстав» Болюру в буквальному розумінні слова стягли з лікарняного ліжка, куди вона потрапила напередодні у передінфарктному стані, каже Шкіль. За його словами, адвокат Болюри Віктор Швець зазнав серцевого нападу, будучи свідком подібної сцени. Щодо теперішнього місця перебування Антоніни Болюри точних відомостей немає, проте, за даними депутата, вона перебуває у Лук’янівському СІЗО. Захисники Болюри вже зараз почали готувати звернення до суду з приводу неправомірного арешту екс-бухгалтера ЄЕСУ, сказав Шкіль.

За повідомленням агентства УНІАН, 18 травня, напередодні чергових судових слухань у справі проти керівництва ЄЕСУ, адвокат Антоніни Болюри Наталя Пуденко надала суду документи, які свідчили про те, що її підзахисна перебуває в лікарні. Незважаючи на це, прокурор пiдписав клопотання про зміну Болюрі міри запобіжного заходу з підписки про невиїзд на утримання під вартою. Що й було зроблено дещо згодом, попри всі протести медперсоналу Інституту кардіології, зазначає УНІАН.

Коментуючи цю подію на вчорашній прес-конференції, народний депутат Олександр Турчинов вказав також на те, що хвиля репресій торкнулася не лише Болюри. Лідерка партії «Батьківщина» та колишній президент корпорації ЄЕСУ Юлія Тимошенко отримала повістку на допит до Генеральної прокуратури, повідомив Турчинов, додавши, що цьому не в останню чергу сприяли недавні провокації проти Тимошенко і, зокрема, той «компромат» на неї, який видала людина, що називає себе помічником Юлії Тимошенко.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль