пошук  
версія для друку
07.06.2004
джерело:
(27-05-2004 19:26 Майдан-ІНФОРМ)

Розбійний напад міліції на приміщення харківських профспілок

   

26 травня 2004 року, біля 22.00, із застосуванням фізичного насильства за безпосередньої участі біля вісьми невідомих осіб у міліцейській формі без рішення суду було захоплено приміщення Харківської обласної Ради профспілок, розташованої за адресою: м. Харків, вул. Квітки Основяненка, 13, 7-й під’їзд, 5 поверх.

Під час захоплення було по-звірячому побито відповідального секретаря Харківського райкому Вільної профспілки працівників торгівлі Горбатовського Ігоря Миколайовича, який чергував у приміщенні облрадпрофу.

Зараз приміщення, в якому зберігаються матеріальні цінності, документи на приміщення і печатки, знаходиться в руках осіб, які захопили приміщення.

Міліція відмовляються що-небудь робити для поновлення порядку та забезпечення доступу представників облрадпрофу до приміщення, посилаючись на те, що представники Харківської облрадпрофу не можуть надати документи на приміщення, які знаходяться у... захопленому приміщенні.

Як повідомляє секретаріат Харківської обласної Ради профспілок, це вже не перший випадок у Харкові, коли міліція бере участь в захопленні профспілкових приміщень та побитті профспілкових активістів.
Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль