пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.06.2004
05
джерело:
(«Україна молода», №89, 19 травня 2004 р.)

Хто платить гроші, той і замовляє піар. Газета, що належить обласній державній адміністрації, зазвичай не допускає плюралізму думок

   

До нас прийшов відкритий лист редактору газети «Подільські вісті» Йосипу Ядусі, який очолює «друкований орган Хмельницької обласної ради і обласної державної адміністрації» від імені мера міста Шепетівка Валерія Малькіна та жителів міста.

«Декілька останніх місяців, — ідеться у листі, — територіальну громаду Шепетівки цілеспрямовано обливають брудом зі шпальт «Подільських вістей», газети, редактором якої ви є. Не шкодуючи часу та газетної площі, ви скрупульозно працюєте над тим, щоб посіяти розбрат у Шепетівці... «Головна» газета Хмельницької області свідомо зайняла позицію очорнення позитивних зрушень та замовчування реальних фактів. Кожна чергова стаття у «Подільських вістях» усе більше і більше нагадує попередню. Все нудніше і бридкіше читати провокаторські вигадки з вуст нечистих на руку людей, колишніх та нинішніх номенклатурників, про «подвиги» яких знає кожен дорослий шепетівчанин...

Про яку об’єктивність «Подільських вістей» можна говорити, якщо газета свідомо замовчує те, що в Україні наша область займає одне з останніх місць за рівнем заробітної плати на душу населення? Чи згадувала газета ті часи, коли інші міста області сплачували у півтора рази більше за житлово-комунальні послуги, а Шепетівка до останнього трималася та не підвищувала тарифи? Напевно, що ні. Адже саме шепетівська міська влада не піднімала тарифи, які були одними з найнижчих в області. І останньою серед інших міст з ініціативи депутатського корпусу вимушена була здійснити цей непопулярний крок.

З превеликим сумом можемо констатувати, що ваша газета стала з іншого боку барикад у боротьбі за демократизацію суспільства та громадянську свободу. «Подільські вісті» стверджують, що весь негатив у Хмельницькій області пов’язаний лише з місцевими керівниками. Можливо, у чиїйсь хворобливій уяві так воно і є. Але ми впевнені — сьогодні ви обливаєте брудом Шепетівку, де до влади прийшли «не ті люди», а вже завтра будете співати хвалебні оди новому Президенту з надією залишитись на теплій посаді».


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль