пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
31.08.2004 | Георгій Воротнюк, Одеса
08

Довічне ув’язнення. Такий вирок виніс Одеський обласний апеляційний суд двом екс-міліціонерам, які позбавили життя свого колегу

   

Трагедія, нагадаємо, сталася у жовтні 2002 року в місті Ананьїв. Приїхавши туди у службове відрядження, працівники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС в Одеській області 28-річний капітан міліції та його підлеглий 30-річний лейтенант завітали увечері до бару, де вчинили п’яну бійку із застосуванням зброї. Почувши крики і постріли, туди без вагань поспішив Леонід Попов, який мешкав по сусідству.

В недалекому минулому він обіймав посаду заступника начальника Ананьївського райвідділу міліції, його добре знали мешканці міста, і хоча тоді Л. Попов перебував уже на пенсії, та сподівався: йому вдасться втихомирити натовп, що вирвався з бару на вулицю, відвернути біду. Однак один із нині засуджених спрямував пістолета на свого колегу-майора і смертельно його поранив. Справу вела прокуратура Одеської області, її представник наполягав у ході судових засідань застосувати до міліціонерів-перевертнів найвищу міру покарання.

("Голос України", 4 серпня 2004 р.)

Див. також — “Киевские ведомости”, №160, 29 июля 2004 г.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль