пошук  
версія для друку
31.08.2004
джерело:
(“Без цензури”, №29, 23 липня 2004 р.)

Рішення про виключення з фракції народного депутата, голови всеукраїнського об’єднання «Свобода» було прийнято на засіданні координаційної ради коаліції «Сила народу» в середу. Координаційна рада розцінила виступ Олега Тягнибока на Івано-Франківщині як такий, що завдає шкоди іміджу демократичних сил

   

Це рішення було прийнято з ініціативи Віктора Ющенка, який рішуче засудив висловлювання депутата, наголосивши, що виступає категорично проти розпалювання міжнаціональної ворожнечі, використання міжнаціональної карти у політиці, антисемітизму та ксенофобії. Віктор Ющенко сказав: «Тема міжнаціональних відносин, зокрема і в контексті драматичної історії України, є надзвичайно делікатною. Треба бути надто обережним і виваженим в усьому, що стосується цієї теми. Треба пам’ятати, що ми живемо у третьому тисячолітті, філософією якого є політкоректність, повага до людини, міжетнічна і міжконфесійна толерантність». Він наголосив, що очолювана ним політична сила виступала й виступатиме за єдність народу України – громадян усіх національностей. «Патріот України не є синонімом слова «ксенофоб», – переконаний Ющенко.

Сам Олег Тягнибок заявив про те, що його виступ на вшануванні вояків УПА не був позицією фракції «Наша Україна», а лише відображав його власні погляди. Він висловив жаль із приводу того, що його слова були використані провладними ЗМІ у намаганнях дискредитувати «Нашу Україну» та Віктора Ющенка.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль