пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
31.08.2004
07
джерело:
(“Високий Замок”, м. Львів, №126, 17.07.2004 р.)

Газета “Вечірнє Мукачеве” опублікувала коротеньку замітку про те, що Леонід Кучма “… підписав указ про нагородження головних діючих осіб мукачівської епопеї державними відзнаками”

   

Газета резюмувала, що подібне рішення услід за скандальними виборами мера Мукачева викликає здивування. Власне ці судження стали приводом для судових позовів з боку в. о. міського голови Мукачевого Матвія Поповича та начальника територіального управління Державної судової адміністрації Василя Ковбаска, які вбачають у згаданих висловлюваннях приниження честі, гідності і ділової репутації. Обидва позивачі вимагають за свої моральні страждання стягнути з головного редактора газети по десять тисяч гривень.

У іншої закарпатської газети  — “Трибуни”— після публікації статті про смерть ректора Ужгородського університету Володимира Сливки, у якій піддавалася сумніву версія самогубства, теж почалися проблеми. Головного редактора Ігоря Гавриліва викликали у прокуратуру “для розмови”. Оскільки це не допомогло, обласне управління боротьби з організованою злочинністю раптом зажадало перевірки засновника “Трибуни” ТОВ “Вітас”… Пан Гаврилів твердить, що газета не має жодних проблем з податківцями і вважає перевірки політичним замовленням.

P.S. Як стало відомо з поінформованих джерел, в. о. міського голови Мукачевого пан Попович пригрозив розповсюджувачам, що у них виникнуть серйозні проблеми з фіскальними органами, якщо вони насміляться продавати “Вечірнє Мукачеве” і “Старий Замок Паланок”. В момент написання матеріалу у приватних газетних кіосках цих газет справді не було…

м. Мукачеве


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль