пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200423
11.09.2004 | Олексій Свєтіков, м.Сєвєродонецьк

І апеляційний суд теж порушує строки...

   

Можливо, що цього тижня буде розглянуто нарешті апеляційну скаргу Сергія Дьякова на ухвалу Ленінського райсуду. Скарга стосувалася виборчого спору, була подана 28 липня і мала б бути розглянута на протязі двох днів.

Проте до 10 серпня вона знаходилась у районному суді: суддя Олена Островська, що винесла ухвалу, знаходилась у відпустці. І залишалась би там до 25 серпня (до кінця відпуски), якби не наполегливість юриста приймальні КВУ Ніни Мєтьолкіної. В апеляційний суд скарга потрапила 10 серпня, і лише 7 вересня заступник голови Луганського апеляційного суду Садик Тагієв пообіцяв, що призначить її до розгляду цього тижня. Найдовше – у понеділок. Виявляється, він не знав, що у суді є апеляція з виборчого спору, а то б вона була розглянута своєчасно.

Нагадаємо, що 23 серпня Ленінський районний суд виніс ухвалу, якою зупинив провадження по скарзі Сергія Дьякова на дії голови Луганської ОДА Олександра Єфремова, голови Луганської обласної ради Віктора Тихонова та прес–центру облдержадміністрації, які порушують, на його погляд, вимоги виборчого законодавства. Суддя вважає, що закон не дозволяє виборцю звертатися до суду зі скаргами на дії посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, крім безпосередньо пов’язаних з організацією виборів.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль