пошук  
версія для друку
21.09.2004
джерело:
(“Поступ”, м. Львів, 19 липня 2004 р.)

Відтепер і до дня виборів президента українські засоби масової інформації перевірятимуть на достовірність у висвітленні проблем національних меншин та ґендерних питань

   

П’ять загальнонаціональних телеканалів та п’ять наймасовіших газет будуть піддані такому моніторингу завдяки ініціативі Інституту масової інформації, міжнародної правозахисна організації "Артикль 19" та Харківської правозахисної групи.
Як повідомляє радіо "Німецька хвиля", спостереження за ЗМІ стосується ймовірних спекуляцій на національній тематиці. "Вже зараз спостерігається розіграш так званої "національної карти", а також міфу про протистояння між Сходом та Заходом України", — заявляє директор Інституту масової інформації Сергій Таран. Він також додає, що "окремим кандидатам у президенти приписують екстремістські гасла, які вони не виголошували, а інші кандидати заявляють, що тільки вони здатні захистити права окремих національних груп". Таким чином, на думку Тарана, виборців схиляють оцінювати не програми та ідеологію кандидатів, а вибирати президента за національною ознакою. До того ж, окрім загальнонаціональних ЗМІ, планується постійно аналізувати по дві реґіональні газети в Києві, Харківській, Донецькій та Закарпатській областях і в Криму.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль