пошук  
версія для друку
21.09.2004
джерело:
(“Поступ”, м. Львів, 23 липня 2004 р.)

Коментуючи перемогу телеканалу на висвітлення діяльності Верховної Ради, генеральний директор "Студії "1+1" Володимир Оселедчик повідомив, що канал планує прямі включення з парламенту. Причому висвітлення роботи парламенту вестимуть в інформаційному, а не в аналітичному режимі

   

На запитання про те, чи висвітлення роботи парламенту на каналі буде об’єктивним, гендиректор каналу зауважив наступне: "Те, що наша концепція передбачає прямі включення з парламенту — означає, що говоритимуть самі депутати, вже є відповіддю на запитання". Водночас він спростував чутки про те, що висвітлюватимуть діяльності ВР Дмитро Джангіров та Дмитро Корчинський, ведучі одіозної програми "Проте". Оселедчик зауважив, що до цієї інформації ставиться "як до жарту", і мовляв, "таких чуток не могло бути". Окрім того, він зазначив, що програми "Проте" на каналі більше не буде.

Водночас член Нацради Віталій Шевченко заявив, що рішення про передання цих часових проміжків каналу "1+1" поки що немає, оскільки його не підписали усі члени Нацради. Зокрема, не підписав він особисто. Свої дії Шевченко мотивував тим, що вимагає уточнення, що таке "висвітлення діяльності Верховної Ради". За його словами, "програму "Проте" при бажанні теж можна вважати висвітленням роботи парламенту".

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль