пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200429
04.11.2004
джерело: www.maidan.org.ua

Жителів Гадяча змушують продавати голоси Януковичу

   

Влада доходить до крайньої межі цинізму (якщо така межа для неї існує). В м.Гадяч, Полтавської області, як мабуть і по всій Україні влада всіма доступними їй методами здійснює тиск на виборців.

Так, в день приїзду агітаційного поїзда за кандидата в Президенти В.Ющенка в навчальних закладах було попереджено студентів і викладачів про суворий контроль за відвідуванням занять в цей день. В той час, як в день приїзду агітаційного поїзда за кандидата в Президенти В.Януковича з усіх групових занять було зібрано студентів та в примусовому порядку їх вивели на площу, де проходив мітинг.

Дещо зовсім не схоже на агітацію відбувалося в місцевому поштовому відділенні. Всім працівникам запропонували написати заяви про намір голосувати “за Януковича” в обмін на 150 гривень. “Кмітливі працівники пошти понаписували такі заяви не тільки “за себе” , а й за членів своїх сімей. (До речі, обіцяні гроші їм дійсно виплатили. Ось вам і підвищення рейтингу Януковича.

Працівникам пожежної охорони (СДПЧ №23) м.Гадяча було наказано проводити (до речі, в робочий час) збір аналогічних заяв з громадян. Але тут все відбувалося “на добровільних засадах”. Уявіть собі, як буде реагувати на прохання написати таку заяву підприємець, до якого завітала людині в формі.

2004.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль