пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
02.12.2004
Жертви політичних репресій
джерело: www.yuschenko.com.ua

Віктор Ющенко: Звернення з приводу Дня пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій

   

27 листопада Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору та політичних репресій. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу. Вічна пам’ять нашим безневинно загиблим братам та сестрам!

Тепер ми знаємо, як і ким чинився злочин проти українського народу. В його основі були зло, неправда, знецінення людського життя, попрання гідності людей. Вони стали головним знаряддями в руках тоталітарного режиму. Ми всі маємо це пам’ятати, щоб трагедія ніколи не повернулась на нашу рідну землю!

Цього року роковини Голодомору Україна зустрічає не тільки із скорботою, а й з великою надією. Народ повстав на захист свого вибору, своєї честі, своєї свободи. Він більше не хоче жити у неправді, насильстві, приниженні, який йому нав’язує правлячий режим. Український народ розриває пута, викувані у минулому.

Якими б драматичними не були теперішні дні – перемога не за горами. Ця перемога належить не тільки нам і нашим дітям. Перемога України – це наш виконаний обов’язок перед полеглими.

Світла їм пам’ять!
Слава Україні!

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль