пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200435
19.01.2005 | Севастопольська правозахисна група

Заява Севастопольської правозахисної групи з приводу протиправної участі посадових осіб Севастопольської міської та районних державних адміністрацій у передвиборчій агітації

   

14 грудня 2004 року у Севастополі відбувся мітинг, на якому виступив кандидат в президенти Віктор Янукович. У мітингу активну участь взяли Голова Севастопольської міської державної адміністрації Леонід Жунько, голови районних державних адміністрацій Віктор Кірюнніков, Володимир Висоцький, начальник управління охорони здоров’я Анатолій Токарєв, начальник міського управління освіти і науки Михайло Чербаджі та інші посадові особи, більшість яких була з символікою кандидата.
В загальноосвітніх школах, розташованих у центрі міста, були скасовані заняття, учні молодших класів були відпущенні додому, а старшокласники з символікою В.Януковича направлені на мітинг.
Севастопольська правозахисна група звертає увагу Центральної виборчої комісії, а також вищеназваних посадових осіб Севастопольської міської та районних державних адміністрацій на те, що такі дії є свідомим і брутальним порушенням п.2 ч.1 Ст.64 Закону України «Про вибори Президента України», яким встановлена заборона брати участь у передвиборчій агітації органам виконавчої влади і органам місцевого самоврядування, їх посадовим і службовим особам.
Закликаємо керівників місцевої адміністрації припинити тиск на виборців, протиправну участь у агітації на користь кандидата Віктора Януковича.
Просимо Центральну Виборчу Комісію дати оцінку залученню Віктором Януковичем органів державної влади у м. Севастополі до передвиборчої агітації на свою користь.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль