пошук  
версія для друку
07.05.2005 | Володимир Марченко

Прапорщик Луценко побився з нардепом. Міністр Луценко його дії схвалив

   

21 лютого у Києві виник конфлікт між патрулем ДАІ та народним депутатом Сергієм Головатим.

В інтерв’ю газеті “Сегодня” останній стверджував, що міліціонери, один з яких представився родичем Юрія Луценка, збили його з ніг, душили та били по ребрах. Дісталося, за словами нардепа, й водієві автомобіля, в якому він їхав, радникові голови Комітету Верховної Ради боротьби з корупцією та оргзлочинністю Володимира Стретовича.

Даішники, коментуючи інцидент, стверджували, що є свідки, які підтвердять, що депутата і помічника депутата ніхто не бив, до того ж Головатий був п’яним.

“Коли ми зупинили автомобіль, я представився. А вони не повірили і вирішили, що я насміхаюся, згадуючи прізвище міністра внутрішніх справ”, — пояснював нервову реакцію Головатого один з учасників конфлікту інспектор ДАІ прапорщик Анатолій Луценко.

Як повідомив начальник Головного управління МВС міста Києва Віталій Ярема, про інцидент він особисто доповів Юрію Луценкові, і міністр, за його словами, дії даішників схвалив. Однак, зазначив Віталій Ярема, крапку в історії з нардепом та однофамільцем міністра має поставити службове розслідування.

(“Високий Замок”, м. Львів, №36, 24 лютого 2005 р.)

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль