пошук  
версія для друку
07.05.2005

У Катеринівці ув’язнені голодують?

   

Заяву про відмову від вживання їжі двох засуджених із виправної колонії №46, що у селі Катеринівка Сарненського району, їхній адвокат Сергій Зауткін надіслав у понеділок у десять засобів масової інформації, прокуратуру області та облдержадміністрацію. Вони стверджують, що харчі, якими годують ув’язнених у цій виправній установі, не можна вживати, бо “це є отрута”, а вода не відповідає санітарним нормам, адже іржава. Обурені Віталій С. та Олександр Т. і тим, що у камерах, де вони перебувають, холодно.

Перший заступник начальника управління державного департаменту виконання покарань у Рівенській області Юрій Омельчук сказав кореспонденту “РВ”, що про лист, який надійшов не лише в ЗМІ, він знає. Обидва скаржники перебувають на дільниці посиленого контролю, бо “своєю поведінкою можуть негативно впливати на решту засуджених”.

—  Щоб розпочати голодування, треба написати заяву про це керівництву установи. Від обох засуджених ми їх не отримували, отож жоден із засуджених у Катеринівській колонії на сьогодні не голодує. Якість їжі в установі — нормальна, з опаленням у Катеринівці також немає проблем, бо котельня функціонує на газу. Втім, якщо є скарга, ми її ретельно перевіримо. Туди вирушить заступник начальника з комунально-побутового забезпечення, — пообіцяв Юрій Омельчук.

(“Рівне вечірнє”, №17, 3 березня 2005 р.)

 

Див. також — “Ого”, м. Рівне, № 951, 3 березня 2005 р.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль