пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
05.07.2005
Вибори

На Сумщині під час виборів роздали хабарів на мільйон гривень

   

Прокурор Сумщини Олександр Горбань заявляє, що в результаті розслідувань кримінальних справ щодо порушень під час президентських виборів виявлено близько мільйона гривень, витрачених на хабарі керівництву виборчих комісій.

Про це він заявив в інтерв’ю журналістам, повідомляє «Обком».

Зокрема, Горбань навів приклад кримінальної справи Ольги Крутушкіної, «яку обвинувачують у тому, що вона, будучи в змові з іншими високопосадовцями Білопольського району, з метою протидії вільному волевиявленню передавала керівництву низки виборчих комісій району як хабарі кошти».

Журналісти «Обкому» зазначають, що обвинувачена є депутатом Сумської міськради, наближеною до екс-губернатора Сумщини Володимира Щербаня, а також № 41 виборчого списку Блоку Віктора Ющенка «Наша Україна» на виборах-2002.

«Такі ж факти виявлені в Шосткінському районі, де також порушена справа, а сума коштів, розданих членам комісій, складає більш 320 тис. гривень».

За словами Горбаня, у Ямпольському, Тростянецькому, Буринському районах було роздано близько 160 тис. грн.

«Це те, що доведено на сьогоднішній день. А якщо все це скласти, то вийде, що більше мільйона гривень в області було витрачено на підкуп у першу чергу голів і членів комісій», заявив Горбань.

www.ПРАВДА.com.ua

21.06.2005


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль