пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.11.2005
джерело: maidan.org.ua

"Секретні укази»: боротьба триває

   

Апеляційний суд м. Києва прийняв до розгляду апеляційну скаргу правового радника Альянсу «Майдан» на постанову Печерського суду м. Києва, котрою було відмовлено у визнанні протиправними бездіяльності Президента України В.Ющенка.

Бездіяльність «помаранчевого» Президента полягає у ненаданні відповіді на інформаційний запит з вимогами надати назви та реквізити указів та розпоряджень глави держави, виданих під грифом «опублікуванню не підлягає».

12.09.05 Печерський районний суд столиці виніс постанову про відмову у задоволенні позову, де-факто повіривши представникові відповідача на слово – у судовому засіданні був продемонстрований нібито надісланий лист Секретаріату Президента (а не адресата запиту, звичайно), з відмовою у наданні інформації. В якості «доказу» надсилання відповіді суд першої інстанції прийняв аркуш з нібито внутрішнього реєстру вихідних документів Секретаріату, без підписів і печаток.

Таким чином, боротьба триває і у разі неприпинення практики видання і неоприлюднення раніше виданих «секретних матеріалів» на Президента чекають нові судові неприємності. Найближчими днями кількість позовів має збільшитися...

05.11.2005

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль