пошук  
версія для друку
28.11.2005

Президент нагородив державними нагородами України колишніх політичних в’язнів і репресованих

   

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1653/2005

Про відзначення державними нагородами України колишніх політичних в’язнів і репресованих

За вагомий особистий внесок у національне та державне відродження України, самовідданість у боротьбі за утвердження ідеалів свободи і незалежності, активну громадську діяльність постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГОРИНЯ Богдана Миколайовича – члена президії товариства «Україна-Світ», м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ПРОНЮКА Євгена Васильовича – голову всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

АЛТУНЯНА Генріха Ованесовича (посмертно) – члена Харківської обласної асоціації дослідників генезису тоталітаризму в Україні «Архіпелаг»

БІЛУХУ Миколу Тимофійовича – професора Київського національного торговельно-економічного університету

БОНДАРЧУКА Григорія Михайловича – члена Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ГОРИНЯ Михайла Миколайовича – голову Всесвітньої Української координаційної ради, м.Київ

ГУМЕНЮКА Олеся-Дмитра Миколайовича – голову Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби

ПЛАХОТНЮКА Миколу Григоровича – члена проводу Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АБДУЛА Сергія Миколайовича – голову Хмельницького обласного товариства колишніх політичних в’язнів, репресованих і членів їх сімей

АСАНІНА Ідріса Асановича – літератора, м.Бахчисарай, Автономна Республіка Крим

БАДЗЬО Юрія Васильовича – наукового співробітника Інституту філософії НАН України, м.Київ

БАЛАНДЮКА Мирослава Григоровича – голову Вінницького обласного об’єднаного товариства колишніх політичних в’язнів, репресованих та їх дітей

БАРАНА Григорія Яковича – директора музею «Зборівська битва», Тернопільська область

БАРБОНА Миколу Борисовича – члена Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

БАРЛАДЯНУ Василя Володимировича – викладача Одеської національної юридичної академії

БЕРЕСЛАВСЬКОГО Миколу Олександровича – члена Дніпропетровського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

БОЙКА Павла Моісійовича – члена Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

БУГЕРУ Михайла Миколайовича – члена Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ГАКМАНА Степана Петровича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ГАПАНОВИЧА Федора Терентійовича – члена Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ГОРБАЛЯ Миколу Андрійовича – члена Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

ГРОМИКА Кузьму Єрмолайовича – члена Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ДЕНИЩУКА Олександра Сергійовича – члена Рівненського обласного товариства політв’язнів та репресованих

ДЗИРУ Ярослава Івановича – старшого наукового співробітника Інституту історії України НАН України, м.Київ

ДИЧКОВСЬКОГО Ореста-Методія Миколайовича – заступника голови Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ДРУЦА Віктора Казимировича – голову громадської організації «Асоціація жертв політичних репресій», м.Одеса

Д’ЯЧУНА Теодора Григоровича – члена Білоцерківської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Київська область

ЖОЛИНЯКА Євгена Андрійовича – голову Острозького районного товариства політв’язнів та репресованих, Рівненська область

ЗАЙЦЕВА Юрія Олександровича – голову Миколаївської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ЗІСЕЛЬСА Йосипа Самійловича – голову Асоціації єврейських організацій та общин України, м.Київ

КАЛАПАЧА Романа Степановича – директора приватного підприємства «Роксоляна», м. Дрогобич, Львівська область

КАЛИНЯКА Дмитра Ілліча – голову Путильського районного осередку Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

КОВАЛЬЧУКА Михайла Савовича – члена Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

КОЗЕЛА Івана Мойсійовича – заступника голови Вінницького обласного об’єднаного товариства колишніх політичних в’язнів, репресованих та їх дітей

КОНДРАЦЬКОГО Адольфа Адольфовича – віце-президента Міжнародної асоціації жертв політичних репресій країн СНД, м.Київ

КОСТЕЛЬНОГО Дмитра Васильовича – голову Чернівецького міського товариства політв’язнів та репресованих

КУКА Василя Степановича – члена ради Всеукраїнського об’єднання ветеранів, м.Київ

КУПНОВИЦЬКОГО Федора Андрійовича – члена Полтавського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих

ЛІСОВОГО Василя Семеновича – завідувача відділу Інституту філософії НАН України, м.Київ

МАРЧАКА Євгена Івановича – члена Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

МИКИТУ Василя Михайловича – члена Закарпатської крайової організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

НЕВІДОМСЬКОГО Леоніда Олександровича – члена Київського товариства політв’язнів та жертв репресій

НЕЙМЕТА Юрія Івановича – члена Закарпатської крайової організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ОВСІЄНКА Василя Васильовича – публіциста, м.Київ

ОТЧЕНАШЕНКА Павла Івановича – голову Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ПАНЧУКА Івана Миколайовича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ПАРАЩАКА Левка Івановича – члена Миколаївського обласного історико-освітнього товариства «Меморіал»

ПАХОЛОК Катерину Марківну – члена Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

ПЕНИКА Івана Івановича – члена Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ПЕНЬКІВСЬКОГО Вадима Федоровича – члена Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

ПОЛЮГУ Любомира Івановича – члена Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби

РЕДЬКА Василя Васильовича – члена Запорізького обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

РІЗНИКІВА Олексу Сергійовича – заступника голови Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

РОЖЕНКА Миколу Марковича – члена науково-методичної ради Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

РЯБЧЕНКА Леоніда Івановича – члена Полтавського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих

САПЕЛЯКА Степана Євстахійовича – письменника, члена Харківської обласної асоціації дослідників генезису тоталітаризму в Україні «Архіпелаг»

САРАНЧУКА Петра Степановича – члена Миколаївського обласного історико-освітнього товариства «Меморіал»

СИМЧИЧА Мирослава Васильовича – члена Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

СІРЕНКА Володимира Івановича – радника Дніпродзержинського міського голови, Дніпропетровська область

СОРОКУ Семена Климовича – члена правління Кіровоградського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

ТАТАРИНА Романа Андрійовича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ФАЙЗІ Мурата Хадійовича – заступника голови Асоціації кримських вірменських літераторів, М.Сімферополь

ХОРУНЖОГО Юрія Михайловича – письменника, головного редактора часопису «Зона», м.Київ

ЧАБАНА Павла Степановича – члена Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

ШЕВЧЕНКА Олеся Євгеновича – публіциста, м.Київ

ЯНЧУК Ніну Іванівну – заступника голови Хмельницького обласного товариства колишніх політичних в’язнів, репресованих і членів їх сімей

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ГОНТАРЯ Петра Яковича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ДЕБРИНА Василя Романовича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ЛИПОВОГО Михайла Микитовича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ФЕРЕНЦА Володимира Миколайовича – члена Київського крайового братства ветеранів Української повстанської армії, Бориспільський район

ЧУБІКА Антона Євтуховича – члена Сумського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

ШИШКОВСЬКОГО Всеволода Георгійовича – голову Рівненського обласного товариства політв’язнів та репресованих

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

АДАМЕНКА Миколу Петровича – голову Чернігівського районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів

БОГАШЕВА Владислава Олександровича – члена Київського крайового братства ветеранів Української повстанської армії, м.Ірпінь

БОЦЯНА Івана Семеновича – методиста Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

ДАНИЛЮКА Михайла Дмитровича – голову Чернігівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів

КОВАЛЬЧУКА Петра Йосиповича – члена Рівненського обласного товариства політв’язнів та репресованих

КОНЦЕВИЧА Євгена Васильовича – письменника, м.Житомир

ЛІСОВУ Євгенію Максимівну – члена соціальної комісії Волинської крайової організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

МОНАЄНКА Віонора Петровича – члена громадської організації «Асоціація жертв політичних репресій», м.Севастополь

ОХОЦЬКОГО Лева Васильовича – члена Херсонської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ПОЛЯНСЬКОГО Валерія Павловича – члена Сумського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

СКОРОПАДА Михайла Івановича – члена Житомирського обласного товариства політв’язнів і репресованих

ТРІЛЯ Антона Івановича – члена Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ШЕВЧУКА Анатолія Олександровича – члена Житомирського обласного товариства політв’язнів і репресованих

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БОЙЧУК Тетяну Теодорівну – члена Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ВІВЧАРИК Марію Степанівну – члена Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

ВОЗНЯК Ганну Михайлівну – члена Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби

ВОЙЦЕХОВСЬКУ Ірину Франківну – члена Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ВОРОЩУК Домініку Федорівну – члена Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ГЛІНКУ Станіславу Петрівну – члена Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ДЕНИСЮК Антоніну Павлівну – члена Вінницького обласного об’єднаного товариства колишніх політичних в’язнів, репресованих та їх дітей

ЗЕЛЕНЧУК Ольгу Петрівну – члена Вінницького обласного об’єднаного товариства колишніх політичних в’язнів, репресованих та їх дітей

ІВАНЧУК Ольгу Іванівну – члена Полтавського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих

КАЛІШУК Ганну Трохимівну – члена Запорізького обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

КЕЦКО Анастасію Костянтинівну – члена Кіровоградського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

КОЛЕСНИК Ларису Петрівну – заступника голови Рівненського обласного товариства політв’язнів та репресованих

КОЦОВСЬКУ Іванну Дмитрівну – члена Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

МАРТИНОВУ Василину Василівну – члена Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

МЕЛЕШКО Ганну Іллівну – члена Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

МИСАК Катерину Іванівну – члена Херсонської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

МИХАЙЛЕНКО Ганну Василівну – члена Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

МОЛЧАНОВУ Раїсу Семенівну - члена Хмельницького обласного товариства колишніх політичних в’язнів, репресованих і членів їх сімей

ОЛЕКСИШИН Ольгу Миколаївну – члена Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ОНИЩЕНКО Ольгу Панасівну – члена громадської організації політв’язнів і репресованих, м.Фастів, Київська область

ОСИПОВУ Стефанію Омелянівну – члена Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих

ПЕЛЮХ Любов Гнатівну – члена Запорізького обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

ПОТИКЕВИЧ-ЗАБОЛОТНУ Марію Василівну – члена Тернопільської обласної спілки політв’язнів і репресованих

ПРИСТУПУ Розалію Василівну – члена громадської організації політв’язнів і репресованих, м. Фастів, Київська область

ПРОЦЮК Ганну Іванівну – члена Черкаської обласної організації товариства політичних в’язнів і репресованих

СВІТЛИЧНУ Надію Олексіївну – члена Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

СЕНИК Ірину Михайлівну – голову Бориславської міської організації Конгресу українських націоналістів, Львівська область

ЮШКЕВИЧ Валентину Антонівну - секретаря Київського товариства політв’язнів та жертв репресій

ЯРОВУ Марію Антонівну – голову Сумської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БАБИЛЮКА Петра Йосиповича – голову Деснянського районного товариства політичних в’язнів та репресованих міста Києва

КУШНІРУКА Ростислава Григоровича – керівника аматорського хору «Посвіт» Народного дому «Просвіта», м.Луцьк, Волинська область

ПИСКА Василя Федоровича – члена Херсонської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

СЛАВИЧА Петра Григоровича – голову Херсонської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ФУГУ Василя Трохимовича – голову Хотинського районного товариства політичних в’язнів та репресованих, Чернівецька область.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

26 листопада 2005 року

Рекомендувати цей матеріал
X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори