пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200535
27.12.2005

У Чорткові громадськість проти конституційної реформи

   

25 грудня 2005 року у м. Чорткові, у приміщенні Народного дому ім К. Рубчакової проведено громадські збори за колізіями «конституційної реформи». На зборах було ухвалено звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України.

Учасники зборів вважають, що: «Остаточну крапку у розв’язанні правової кризи може та повинен поставити

Конституційний Суд. Відтак, ми звертаємось до Вас, як до гаранта Конституції України та Голови всенародно обраного вищого законодавчого зібрання, з пропозиціями: прискорити формування нового складу Конституційного Суду та якнайскоріше зробити подання щодо відповідності Конституції Законів України «Про внесення змін до Конституції України» та «Про статус депутатів місцевих рад».

Ми сподіваємось, що Конституційний Суд виявить високу фаховість та прийме рішення, що відповідатиме принципам верховенства права.

Ми переконані, що жодна політична доцільність не може порушувати народного волевиявлення. Нагадуємо, що за Конституцією України (ст. 5) «Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами».

Наш інформ.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори