пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
27.01.2006
Доступ до інформації

Право на Правду: ще не остаточна, але вже перемога

   

Наводимо лист Міністерства юстиції України на запит щодо підстав видання «секретних матеріялів» органів державної влади.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Україна, 01001, м.Київ

вул.Городецького, 13

Тел (38-044) 279-66-64

Факс (38-044) 279-56-31

21.01.2006 № С-32705-22

Северину О.Є.

Міністерство юстиції України розглянуло Ваше звернення щодо підстав застосування грифів обмеженого доступу до нормативно-правових актів і повідомляє наступне.

Надання нормативно-правовим актам грифів обмеженого доступу, що не передбачено законодавством, є порушенням прав громадян на доступ до правової інформації.

Міністерством юстиції України проведено аналіз актів Кабінету Міністрів України, виданих протягом 1991-2005 років, з грифами обмеження доступу «Не для друку» та «Опублікуванню не підлягає», які законодавством України не передбачені.

За результатами аналізу, Міністерство юстиції України звернулось до Кабінету Міністрів з пропозицією дати доручення щодо недопущення у подальшому використання зазначених обмежувальних грифів та опублікування раніше виданих актів Кабінету Міністрів, які мають такі грифи.

Заступник міністра

М.М.Шупеня

Ми вітаємо шляхетні наміри Міністерства юстиції і сподіваємося, що це буде «не словом, а ділом». Водночас ми звертаємо увагу, що йдеться не тільки про нормативні акти КМУ, а і Президента України, інших органів державної влади.

Ми також закликаємо наших читачів продовжувати акцію «Януковича на чисту воду» ( http://maidanua.org/static/news/1136458089.html ).

Разом нас багато! Разом переможемо!

Про проект Майдану «Право на Правду» читайте тут: http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Право_На_Правду . Обіцяємо ще багато цікавого, особливо, якщо ви допоможете.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль