пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200604
31.01.2006 | Костянтин Рєуцький

Ще одна перемога

   

Перемогою луганської громади завершився судовий розгляд у справі про визнання незаконним відчуження дошкільної установи дитячого садка № 101. В понеділок, 30 січня суддя Ленінського районного суду Людмила Сурніна оголосила рішення, згідно якого продаж дитячого садка визнано незаконним. Покупця зобов’язали повернути приміщення дитячої установи у комунальну власність.

Нагадаємо, що цей садок був проданий півтора роки тому з грубими порушеннями чинного законодавства. Судова тяганина тривала майже рік, і ось, нарешті, попри шалений тиск з боку заможних нових власників, завершилася переконливою перемогою громади!

Звичайно, що це тільки перший вдалий крок на шляху повернення цієї суспільно значущої установи у власність міста - переможена сторона, скоріше за все, буде оскаржувати рішення суду – але цей успіх вже дає підстави сподіватись на незворотність суспільних змін впроваджених новою владою.

Хотілося б щиро подякувати всім, хто переймався цією справою та прийняв участь у її справедливому розв’язанні: тим правозахисникам, що консультували нас в ході судового розгляду, журналістам, які висвітлювали його перебіг, активістам неурядових організацій,

звернення яких позбавили корумпованих чиновників можливості кулуарно прийняти злочинне рішення на користь „нового власника”.
Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори