пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
31.01.2006 | Костянтин Рєуцький
Практика правозахисту

Ще одна перемога

   

Перемогою луганської громади завершився судовий розгляд у справі про визнання незаконним відчуження дошкільної установи дитячого садка № 101. В понеділок, 30 січня суддя Ленінського районного суду Людмила Сурніна оголосила рішення, згідно якого продаж дитячого садка визнано незаконним. Покупця зобов’язали повернути приміщення дитячої установи у комунальну власність.

Нагадаємо, що цей садок був проданий півтора роки тому з грубими порушеннями чинного законодавства. Судова тяганина тривала майже рік, і ось, нарешті, попри шалений тиск з боку заможних нових власників, завершилася переконливою перемогою громади!

Звичайно, що це тільки перший вдалий крок на шляху повернення цієї суспільно значущої установи у власність міста - переможена сторона, скоріше за все, буде оскаржувати рішення суду – але цей успіх вже дає підстави сподіватись на незворотність суспільних змін впроваджених новою владою.

Хотілося б щиро подякувати всім, хто переймався цією справою та прийняв участь у її справедливому розв’язанні: тим правозахисникам, що консультували нас в ході судового розгляду, журналістам, які висвітлювали його перебіг, активістам неурядових організацій,

звернення яких позбавили корумпованих чиновників можливості кулуарно прийняти злочинне рішення на користь „нового власника”.
Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль