пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
01.02.2006
Вісті з пострадянських країн
джерело: maidan.org.ua

Ноу-хау по-російськи: "Хочеш в інтернет - покажи паспорт"

   

З липня 2006 року в Росії вводяться нові правила доступу до Інтернету. Відповідна постанова була підписана 27 січня прем’єр-міністром РФ М.Фрадковим.

Ця постанова регламентує роботу постачальників послуг передачі даних та їх клієнтів - провайдерів ті операторів ІР-телефонії. В нових Правилах, поміж іншим, говориться, що під час подачі письмової заяви про укладання договору про надання інтернет-послуг клієнти зобов’язані надати оператору зв’язку посвідчення особистості.

Тобто, фактично отримати доступ в Інтернет можна буде лише після пред’явлення паспорту. Це нововведення відразу торкнеться тих, хто користується модемним інтернетом за картками, а також відвідувачів інтернет-кафе, які не зможуть користуватися інтернетом, якщо в них не буде з собою паспорта.

Якщо правила будуть виконуватися, кожен користувач інтернету буде внесений до бази даних зі всіма персональними даними. До інформації про трафік, сайти, що відвідуються, платежі, які користувач здійснює, матимуть доступ як ФСБ, так і МВС.

01-02-2006

За матеріалами ИА “Росбалт” та інтернет.ру


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль