пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200607
01.03.2006 | Комітет з моніторингу свободи преси в Криму, Кримська Асоціація вільних журналістів, Сімферопольськи

ЗАЯВА

   

 В ніч на 1 березня н.р. невідомі зловмисники підпалили будинок головного редактора газети “Первая крымская”, голови Кримської Асоціації вільних журналістів Лілі Буджурової. Обстанивини цього підпалу дозволяють нам стверджувати, що його метою було не тільки залякування відомої журналістки, але й замах на її життя. Водночас, цей злочин був спрямований на залякування всіх кримських журналістів.

  Зважаючи на те, що газета “Перша Кримська” в останньому числі оприлюднила прізвища 45 кандидатів у депутати Верховної Ради Криму, котрі, за даними праоохоронців, мали чи мають проблеми із законом, ми вважаємо, що замах на життя Лілі Буджуровою безпосередньо пов’язаний із її професійною діяльністю.

Висловлюючи рішучий протест проти цього нападу, ми вимагаємо від влади оперативного і професійного розслідування, виявлення і покарання виконавців і замовників злочину Ми вимагаємо від кримської і центральної влади адекватної реакції на спроби криміналітету знову диктувати кримчанам свої правила і закони.

Ми закликаємо колег-журналістів, громадськість Криму до солідарності, а всі політичні сили – до засудження цього замаху на журналістку Лілу Буджурову і в її особі – замаху на свободу слова. 

Комітет з моніторингу свободи преси в Криму

Кримська Асоціація вільних журналістів

Сімферопольський Інформаційний прес-центр

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори