пошук  
версія для друку
13.03.2006
джерело: www.5tv.com.ua

Україна вимагає негайно звільнити затриманих у Білорусі українців

   

Офіційний Київ закликає негайно звільнити затриманих українців. Про це йдеться в офіційній заяві Міністерства закордонних справ. Факт затримання Україна розглядає як порушення прав людини, гарантованих міжнародно-правовими документами.

У МЗС також відзначають, що безпідставні затримання громадян України в Республіці Білорусь набувають останнім часом системного характеру.

10 діб за демонстрацію символіки України та участь в опозиційному мітингу

Ще одному активісту "Студентського братства" Мінський районний суд присудив 10 діб арешту. Про це 5-му каналу повідомив лідер цієї громадської органцізації Олег Яценко. Вже троє українців засуджені до 10-денного арешту. Ще троє активістів "Студенстького братства" очікують оголошення вироку.

 Їх звинувачують в участі у несанкціонованому мітингу, який зібрав кандидат у президенти Білорусі Алєксандр Мілінкєвіч та демонстрації жовто-блакитних прапорів, які не є зареєстрованою символікою у Білорусі. За словами Яценка, Свідчення затриманих про те, що їх били, суд узяти до уваги відмовився. Серед заарештованих українців є один неповнолітній. Його намгаються визволити представники посольства України в  Білорусі.

www.5tv.com.ua

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори