пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
31.03.2006
Правоохоронні органи
джерело: www.helsinki.org.ua

Ющенко не послухав правозахисників та визначився із створенням держслужби спецзв’язку

   

Президент України Віктор Ющенко підписав закон про державну службу спеціального зв’язку і захисту інформації, ухвалений парламентом 23 лютого, повідомляє у вівторок прес-служба глави держави.
Метою закону є створення на базі і за рахунок чисельності департаменту спеціальних телекомунікаційних систем і захисту інформації і відповідних підрозділів Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Закон визначає статус, основні завдання і принципи діяльності, структуру, чисельність, повноваження і права, фінансове і матеріально-технічне забезпечення Служби. Закон передбачає, що цей державний орган призначений для забезпечення функціонування і розвитку державної системи урядового зв’язку, національної системи конфіденційного зв’язку, захисту державних інформаційних ресурсів в інформаційно-комунікаційних системах, криптографічного і технічного захисту інформації. Цей орган не є військовим формуванням, в його особовий склад входять особи рядового і начальницького складу, яким присвоюються спеціальні звання від рядового до генерал-лейтенанта. Законом також визначені заходи з правового і соціального захисту згаданих осіб .

Українська Гельсінська спілка з прав людини неодноразово привертала увагу органів влади до проблеми забезпечення приватності ВСІХ громадян України. Останнє звернення УГСПЛ до Прем’єр-Міністра Єханурова можна переглянути тут: http://www.helsinki.org.ua/index.php?id=1129291524< /A>

www.helsinki.org.ua


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль