пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
18.04.2006
Оголошення

Мін`юст запрошує усіх зацікавлених осіб до обговорення законопроекту “Про внесення змін до Закону України “Про об’єднання громадян»

   

Як повідомила прес-службі перший заступник директора Центру правової реформи і законопроектних робіт Неля Ігнатенко, громадське обговорення доопрацьованого законопроекту, до якого вже внесені висловлені під час попереднього громадського слухання зауваження та пропозиції, відбудеться 19 квітня 2006 року о 10.00 у залі засідань Міністерства юстиції за адресою: провулок Рильський, 10.

Зауваження та пропозиції до проекту закону пропонується у подальшому надсилати до кінця квітня цього року за адресою: місто Київ, провулок Рильський,10, Департамент конституційного та адміністративного права. Контактні телефони: 271-16-25, 271-17-91(телефон/факс), електронна адреса: [email protected]. Також зауваження та пропозиції можна надсилати за адресою: місто Київ, вулиця Михайла Коцюбинського, 12, кімната 302, Центр правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції. Контактні телефони 234-61-73, 234-80-94 (телефон/факс), електронна адреса: [email protected].

Пропонуємо ознайомитися із законопроектом "Про внесення змін до Закону України "Про об’єднання громадян", який розміщено на сайті Центру правової реформи і законопроектних робіт (www.legalreform.gov.ua).

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: [email protected]
Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль