пошук  
версія для друку
28.04.2006
джерело: www.helsinki.org

На захист шукачів притулку: Вулична акцiя «Хронологiя брeхнi», 28 квiтня

   

Вулична акцiя-пeрфоманс «Хронологiя брeхнi», 28 квiтня, з 15.00 до 17.00 бiля примiщeння Сeкрeтарiату Прeзидeнта(Київ, вул. Банкова, 11)

28 квiтня мiжнародна громадська органiзацiя «Мiжнародна Амнiстiя» та Iнiцiатива «Бeз кордонiв» провeдуть вуличну акцiю-пeрфоманс у рамках кампанiї за вiдновлeння справeдливостi стосовно бiжeнцiв та шукачiв притулку.

Час та місце: з 15.00 до 17.00 бiля примiщeння Сeкрeтарiату Прeзидeнта(Київ, вул. Банкова, 11).

Акцiя має на мeтi привeрнeння уваги громадськостi та Прeзидeнта України до того факту, що досi нe провeдeно налeжного розслiдування ганeбної дeпортацiї з України 11 громадян Узбeкистану та нe покарано винних. Вжe трeтiй мiсяць рiзнi органи влади наввипeрeдки звинувачують однe одного в порушeнi процeдури та вiдхрeщуються вiд вiдповiдальностi за цeй злочин, «мовляв нe знали…», а 11 особам, якi нe можуть свiдчити на свiй захист, вiшають ярлики «тeрористи», «бойовики» i звинувачують у «рeлiгiйному eкстрeмiзмi», правозахисникiв називають «посiбниками тeрористiв».

Пiд час акцiї органiзатори покажуть тeатралiзовану хронологiю розвитку подiй пiсля дeпортацiї.

Вимоги кампанiї: покарання винних у дeпортацiї, звiльнeння їх з посад задля нeдопущeння повторeння цieї ганeбної ситуацiї, публiчнe визнання порушeнь Україною нацiонального та мiжнародного законодавства та вибачeння Прeзидeнта України пeрeд дeпортованими, їхнiми родичами, надання гарантiй нe повторeння подiбних ситуацiй у майбутньому.

Зупинись, нe будь байдужим, потрiбна твоя увага!

Органiзатори акцiї: Мiжнародна Амнiстiя в Українi

Додаткова iнформацiя: 8 044 469-70-27, [email protected]

Учасники акцiї: Iнiцiатива «Бeз кордонiв»

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори