пошук  
версія для друку
29.04.2006
джерело: www.zik.com.ua

У Луцьку започатковано благодійну акцію «Місто без бар’єрів»

   

У Луцьку буде впроваджено проект благодійних скриньок для створення безбар’єрного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення.

Програма є спільним партнерським проектом обласного Центру розвитку дитини та Волинського прес-клубу реформ і реалізується в Луцьку вперше. Про це повідомила координатор Волинського прес-клубу Богдана Стельмах.

За словами керівника Центру розвитку дитини Людмили Вознюк, встановлення благодійних скриньок має зруйнувати стереотип несприйняття представників бізнесових структур, які вважають, що такі скриньки можуть зашкодити їхньому бізнесу. Мережа супермаркетів «Наш край» – перша і досі єдина комерційна структура, яка відгукнулася на участь в благодійній акції. Дирекція не лише погодилася встановити благодійні скриньки, але й виготовити власним коштом інформаційні плакати.

Згідно з проектом благодійні кошти будуть насамперед спрямовані на встановлення пандуса в спеціалізованому дитсадку №57, де вже більше як 15 років виховуються дітки з церебральним паралічем, батьки яких, за словами педагога-дефектолога цього закладу Ганни Пристанець, неодноразово зверталися в міську адміністрацію і вже втратили надію що-небудь змінити.

Наступним об’єктом, який має бути доступним для неповносправних дітей, стане Волинський обласний театр ляльок.

Про підтримку проекту вже заявили місцеве представництво Українського Фонду соціальних інвестицій та Громадської ради соціального партнерства.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори