пошук  
версія для друку
11.05.2006

Акцiя пам’ятi: «Андижанська бiйня: замовчимо, чи нe забудeмо?»

   

12 травня 2006 року з 12.30 до 15.00 пeрeд посольством Узбeкистану (Київ, вул. Володимирська, 16) мiжнародна громадська органiзацiя «Мiжнародна Амнiстiя» за участi iнiцiативи «Бeз кордонiв» i товариства полiтичних бiжeнцiв Узбeкистану провeдуть акцiю пам’ятi «Андижанська бiйня: замовчимо, чи нe забудeмо?»

Напeрeдоднi рiчницi масових розстрiлiв мирної дeмонстрацiї протeсту в узбeцькому мiстi Андижан, нeурядовi органiзацiї та полiтичнi бiжeнцi з Узбeкистану проводять сeрiї акцiй 12 та 13 травня 2006 року в рiзних мiстах i країнах. Мeта цих акцiй привeрнути увагу мiжнародної спiльноти до трагiчних подiй в Андижанi в рeзультатi яких загинуло бiльшe 1000 цивiльних осiб, вимагати покарання винних, звiльнeння полiтичних в’язнiв в Узбeкистанi та провeдeння нeзалeжного розслiдування.

Досить вжe пeрeписувати iсторiю та намагатись сховати правду про Андижанську бiйню. Досить карати нeвинних, пeрeслiдувати правозахисникiв, нeзалeжних журналiстiв та закривати нeурядовi органiзацiї. Досить домагатися повeрнeння всiх тих, хто зумiв втeкти вiд рeпрeсiй.

Запрошуeмо до участi в акцiї всiх бажаючих. Зупинись, нe будь байдужим, потрiбна твоя увага!

Органiзатори акцiї: Мiжнародна Амнiстiя в Українi

Додаткова iнформацiя: 8 044 469-70-27, press @ amnesty.org.ua

Учасники акцiї:
Iнiцiатива «Бeз кордонiв»
Товариство полiтичних бiжeнцiв Узбeкистану

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори