пошук  
версія для друку
15.06.2006
джерело:
Острів

Журналісти будуть голодувати на знак протесту проти «інформаційної війни»

   

У прийнятому 8 червня на офіцерських зборах редакції тексті заяви, зокрема, говориться, що події навколо підготовки до чергових українсько-американських навчань «Сі Бриз» викликають «тривогу і стурбованість військових журналістів газети «Флот України».

Військові журналісти акцентують увагу на тому, що разом з екіпажами українських кораблів і підрозділами морської піхоти брали безпосередню участь у цих навчаннях ще починаючи з 1997 року.

«Ми мали можливість переконатися, як з кожним роком зростає рівень підготовки наших військовослужбовців і їхня здатність діяти разом з іноземними колегами», - говориться в заяві.

У той же час відзначається, що «чесне інформування програє маніпуляціям», «міжнародний авторитет віддають на відкуп людям, що живуть тимчасовою політичною вигодою».

«Поки продовжуються суперечки щодо того, чи були підстави для перебування стрілецької зброї в неразтаможених контейнерах на території Феодосійського порту, щодня через кордони України російськими ЗМІ безперешкодно «ввозяться» гігантські порції дезінформації і неправди», - заявляють журналісти.

«На знак протесту всі офіцери газети «Флот України» заявляють про намір оголосити голодування, продовжуючи при цьому виконувати свої обов’язки. Нас цілком підтримали наші родини. Ми робимо цю заяву в день народження нашої газети, що є ровесником Військово-Морських Сил України», - говориться в заяві.

Флотські журналісти закликають «усіх, від кого залежить розвиток ситуації, припинити істерію і повернутися до здорового глузду». Автори заяви також просять «усіх колег - журналістів через сайт газети «Флот України» їх морально підтримати».

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори