пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
11.07.2006
Нові видання

Нове видання Європейської конвенції з прав людини для людей з вадами зору

   

Нещодавно побачило світ видання українського тексту Європейської конвенції з прав людини і основоположних свобод зі змінами, внесеними Протоколом № 11, яке зможуть прочитати люди з вадами зору, оскільки текст надрукований шрифтом Брайля. Цей проект було реалізовано за ініціативи та сприяння Бюро інформації Ради Європи в Україні спільно з Республіканським будинком звукозапису і друку УТОС. У виданні вміщено текст Конвенції, а також тексти пояснювальної нотатки для осіб, які мають намір звертатися до Європейського суду з прав людини, та формуляр заяви з пояснювальною нотаткою для осіб, які заповнюють формуляр заяви. Ці матеріали дадуть змогу  майже 50 000 українцям з обмеженими можливостями (вадами зору) ознайомитись з чинним текстом Європейської конвенції з прав людини та в разі необхідності звертатися до Європейського суду з прав людини, що слідкує за тим, як  держави-члени Ради Європи дотримуються положень Європейської конвенції.

Виданню Конвенції передувала кропітка робота з перекладу матеріалів Ради Європи шрифтом Брайля, що була  здійснена фахівцями Республіканського будинку звукозапису і друку УТОС.

Нове видання вже знайшло своїх читачів в 24 областях України: матеріали розіслані до 86 учбово-виробничих підприємств та об’єднань УТОС, де працюють люди з вадами зору. ЄКПЛ потрапила також до спеціалізованих бібліотек,  інтернатів та реабілітаційного центру.
Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль