пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
14.07.2006
Свобода вираження поглядів
джерело: www.imi.org.ua

Заява Кримської асоціація вільних журналістів і Комітету з моніторингу свободи преси в Криму щодо вироку Володимиру Лутьєву

   

Кримська асоціація вільних журналістів і Комітет з моніторингу свободи преси в Криму виражають свою заклопотаність і подив із приводу вироку Севастопольського Апеляційного суду у відношенні видавця і головного редактора газети "Євпаторійський тиждень" Володимира Лутьєва.

Нашого колегу, звинуватили в замовленні на вбивство колишнього депутата Верховної Ради Криму Миколи Котляревського, що часто виступав героєм викривальних матеріалів журналіста, суд присудив до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд також прийняв рішення про стягнення з Лутьєва на користь Котляревського 100 тисяч гривень. Лутьєв, не згодний з таким рішенням суду, має намір направити касаційну скаргу у Верховний Суд України.

Кримська асоціація вільних журналістів і Комітет з моніторингу свободи преси в Криму, не претендуючи на те, щоб брати під сумнів справедливість і законність вироку у відношенні нашого колеги, закликає Уповноваженого з прав людини у ВР України, добре знайомого з "справою Лутьєва" і голови Верховного Суду України з належною увагою поставитися до долі журналіста і дати оцінку діям суддів Апеляційного суду Севастополя.

Ми вважаємо, що в нашій країні повинне неухильно дотримуватися право кожного громадянина на неупереджений і справедливий суд.

Голова координаційної ради Лілія Буджурова

Асоціації вільних журналістів Криму

Голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму Володимир Притула

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль