пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
27.07.2006
У недержавних організаціях

Моніторинг дотримання прав людини в Одеській області

   

25 липня в Одеському прес-клубі ринкових реформ «Порто-франко» пройшла прес-конференція Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» з презентації проекту «Моніторинг дотримання прав людини і сприяння їх захисту в Одеській області -2006».
Проект стартував в липні 2006 року і продовжиться до січня 2007. Даний проект не є випадковим, оскільки правозахисна діяльність є одним з основних напрямів діяльності нашої організації. В 2005 році нами вже був успішно виконаний аналогічний проект. В завдання проекту входить проведення моніторингу дотримання прав людини в Одеській області, а також інформування громадськості про згадані права і про те, наскільки вони дотримуються.
В ході проекту також надаватиметься безкоштовна юридична допомога потерпілим від порушень прав людини.
Моніторинг дотримання прав людини здійснюватиметься шляхом аналізу публікацій в ЗМІ, подання інформаційних запитів до органів влади, рейдів в райони області, роботи громадської приймальні (звернення громадян) і на основі матеріалів від партнерських громадських організацій і інших відкритих джерел.
В ході реалізації проекту наша організація сподівається на конструктивну співпрацю з громадськими організаціями, ЗМІ і всіма, кому небайдужий стан дотримання прав людини в Одеській області.
В рамках цього проекту працюватиме громадська приймальня по збору інформації про порушення прав людини і наданню безкоштовних юридичний консультацій, в приймальню можна буде звернутися по телефону 743-70-13 (щодня, окрім вихідних) або на e-mail: [email protected].
Також в рамках проекту в Одеській області планується провести аналіз практики застосування для захисту прав людини Кодексу адміністративного судочинства України.
За підсумками проекту буде складено і оприлюднено аналітичний звіт про стан дотримання прав людини в Одеській області.
Оскільки даний проект нашої організації є складовою частиною більш масштабного проекту «Права людини 2006», то зазначений аналітичний звіт увійде до складу всеукраїнського звіту Харківської правозахисної групи про стан дотримання прав людини в Україні в 2006 році, який буде широко оприлюднений як в Україні, так і закордоном.
Проект виконується при підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Прес-служба Одеської обласної організації ВГО КВУ


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль