пошук  
версія для друку
16.08.2006

Перенасиченість реклами у місті Львові

   

Місто, яке відноситься до прогресивних міст України, прогресивно і засмічується зовнішньою рекламою. Для старовинного, архітектурного Львова велика насиченість реклами дається взнаки, адже бігборди, своїми розмірами закривають певні цінності міста. Іноді неякісна реклама не тільки шкодить авторитету торгової марки, а й престижу самого міста.

Громадськість Львова неодноразово зверталась до місцевої влади з проханням призупинити масове розміщення зовнішньої реклами. Громадські організації часто влаштовували акції протесту під стінами Львівської міської ради. Влада пішла на компроміс, тим самим заявила, що великій насиченості зовнішньої реклами у Львові прийшов кінець.

Рішенням № 724 Львівська міська рада враховуючи перенасиченість зовнішньою рекламою вулиць Львова вирішила створити Концепцію розміщення зовнішньої реклами. Всі заяви на розміщення зовнішньої реклами, що поступили з 19.09.2005 до 05.06.2006 року будуть розглянуті після затвердження Концепції. Заяви, які подаються після 05.06.2006 року взагалі не приймаються. Відповідальним за створення Концепції став керівник робочого органу з регулювання діяльності з розміщенням зовнішньої реклами. Контроль за виконанням рішення Львівська міська рада поклала на заступника міського голови з питань промисловості та підприємництва.

Відтак громадськість Львова, ще раз проявила, що має певний вплив на місцеву владу.

Прес-служба Львівського центру прав людини ([email protected])

Дозволяємо подальше поширення

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль