пошук  
версія для друку
07.09.2006

Безпрецедентна акція журналістів

   

Безпрецедентна акція журналістів

 

7 вересня, більше 100 працівників засобів масової інформації Львова зачитали у сесійній залі Львівської обласної ради звернення до депутатів, під яким поставили підписи 127 журналістів Львова і столиці (вихідців зі Львова). У зверненні жорстко критиковано позицію міського голови А. Садового і його підлеглих, відповідальних за свідому руйнацію площі Ринок. Документ містить заклик до депутатів з вимогою негайно припинити бездумну і варварську реставрацію об’єкта, внесеного до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і покарати винних у допущених зловживаннях.

 

Громадський форум Львова вітає акцію журналістів, яка є, по суті продовженням тривалої боротьби громадськості міста проти вандалізму під прикриттям реставрації. Цей вияв громадянської позиції працівників пера, мікрофона та камери є першим публічним виступом з часів журналістських протестів, спричинених загибеллю Георгія Гонгадзе.

 

Ми закликаємо громадські організації, діячів культури, науки, мистецтва, усіх небайдужих, усіх кого хвилює майбутнє культурного надбання України, внесеного до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, приєднатися до ініціативи журналістів, усіляко пропагувати її та підтримати їх звернення.

 

Тільки разом досягнемо бажаної мети і відстоїмо свої права та свободи.

 

Громадський форум Львова

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори