пошук  
версія для друку
17.09.2006
джерело: www.unian.net

Акції в День солідарності із Білоруссю

   

У Мінську в Акції солідарності 16 вересня, присвяченій черговій річниці зникнення білоруських політиків і журналіста, взяли участь декілька тисяч чоловік. (розширено)
Як повідомляє білоруське бюро радіо «Свобода», в рамках акції відбувся концерт «Пісні Свободи», який в прямому ефірі транслювали практично всі впливові FM-станції Латвії.
Під час свого виступу перед учасниками акції лідер об`єднаних демократичних сил Олександр МІЛІНКЕВИЧ заявив, що «диктатуру можна перемогти тільки на площах» і закликав запалити свічки солідарності на Жовтневій площі столиці.
Через деякий час відключилася електрика і концерт було зірвано. Протестуючі проти цього учасники акції попрямували на Жовтневу площу. По дорозі з площі Бангалор до центру міста правоохоронні органи затримали кілька учасників акції.
Проте, на Жовтневій площі все ж таки зібралося декілька сотень молодих людей, які вишикувалися в ланцюжок із запаленими свічками в руках. ОМОН закликав їх розійтися, оскільки акція не санкціонована мінською владою. Пізніше міліція витіснила учасників акції з площі і повністю її перекрила.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори