пошук  
версія для друку
22.09.2006
джерело: pravda.com.ua

Журналісти все-таки хочуть, щоб прокуратура помітила гріхи попів

   

Медіа-профспілка оскаржує рішення прокуратури міста Києва, яка відмовила у порушенні кримінальної справи за фактом нападу на знімальну групу «5 каналу» з боку служителів Києво-Печерської Лаври.

«Ми оскаржуємо результати поверхової дослідчої перевірки в Генеральній прокуратурі», – заявила голова Київської незалежної медіа-профспілки Михайлина Скорик.

За її словами, слідчі не врахували всі обставини конфлікту, не дослідили наявні докази й не провели необхідні дослідчі дії.

«У листі-відповіді столичної прокуратури про відмову передавати справу до суду міститься інформація лише про те, що цей конфлікт стався між журналісткою, отцем Павлом і «невідомими особами у рясі», – сказала Скорик.

«На наш погляд, прокуратура міста Києва була зобов’язана провести всі необхідні дії в рамках дослідчої перевірки і встановити, хто є тими «невідомими особами у рясі», – додала вона.

28 серпня 2006 року на території Києво-Печерської Лаври стався конфлікт між знімальною групою «5 каналу» і представниками церкви на чолі з настоятелем Києво-Печерської Лаври архієпископом Павлом.

Владика та невідомі люди силоміць відібрали у знімальної групи відеокамеру, вилучили касету і завдали тілесних ушкоджень оператору Плотнікову.

22.09.2006

Українська правда

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори