пошук  
версія для друку
16.10.2006 | Юрій Бабінін

В Україні поширюються акції масового протесту

   

Вперше з часів помаранчевої революції у м.Нікополі 13 жовтня 2006 р. пройшов багатолюдний мітинг протесту проти діяльності місцевої влади.

Народна акція протесту викликана безпрецедентним підвищенням у місті тарифів на тепло, воду та квартирну плату і була організована місцевими осередками політичних партій «Народний союз «Наша Україна», Української Народної Партії, Громадянської партії «Пора», Народного руху України та підтримана осередком партії «Батьківщина».

Напередодні виконком Нікопольської міськради, сформований при підтримці Партії регіонів, більшість складу якого  становлять директори великих підприємств міста та  високооплачувані, далекі від потреб пересічних громадян посадовці,  затвердив тарифи на опалення міста у розмірі 4.95 грн за один м.кв.  житлової площі (про гарячу воду у Нікополі вже давно забули), тариф  на водопостачання та водовідведення у розмірі 2.28 грн. за 1 м.куб,  та квартирну плату (без ліфта) у розмірі 0,61 грн. за один м.кв.

Учасники мітингу гнівно засудили за це місцеву владу на чолі з міським головою Сергієм Старуном та зажадали від нього проведення громадських слухань для обговорення проблеми підвищення тарифів і попередили , що у випадку невиконання їх вимог, будуть добиватися відставки п.Старуна та розпуску виконкому міської ради.

 

Інформаційний центр спілки «Громадянський дозор»
Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори