пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
18.10.2006
Права жінок
джерело: www.civicua.org

Проінформовано-означає попереджено

   

Протягом останніх двох місяців виконавці проекту «Сім’я без насильства» здійснювали просвітницькі заходи з метою попередження насилля над дітьми у сім’ї у різних районах Херсонської області.
В Скадовському, Чаплинському та Горностаївському районах відбулись інформаційно-просвітницькі рейди. До програми входили такі компоненти: показ вистави «Ми проти насилля» для учнів 6-7 класів, демонстрація документального фільму «Якщо б’є, то кохає?» для студентів училищ та коледжів, проведення круглого столу «Взаємодія державних структур в здійсненні профілактичної роботи щодо попередження насильства у сім’ї» для представників місцевих соціальних служб та державних установ, що рацюють у сфері попередження насилля у сім’ї.
28-29 вересня у м. Генічеськ було проведено семінар «Впровадження заходів з попередження насильства у сім’ї: взаємодія влади та громадськості» для посадових осіб. Протягом двох днів учасники семінару вчилися новим методам роботи з жертвами домашнього насилля, обговорювали існуючі механізми співпраці влади і громади щодо профілактики насилля у родинах у сільській місцевості та шляхи їх вдосконалення.
Наступний навчальний семінар проекту «Сім’я без насильства» відбудеться 26-28 жовтня у м. Каховка.
Проект «Сім’я без насильства» впроваджуються у Херсонській області громадською молодіжною організацією «Нова генерація» у партнерстві з Херсонським обласним центром «Успішна жінка» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Контакти: PR- менеджер проекту «Сім’я без насильства» Долгова Тетяна
Молодіжна громадська організація « Нова генерація»
Миколаївське шосе,19 А, офіс 411, Херсон
Тел./факс +38 (0552) 410300
Ел.пошта: [email protected]

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль