пошук  
версія для друку
19.10.2006
джерело: www.risu.org.ua

У Верховній Раді знехтували інтересами віруючих та конфесій України

   

2 жовтня керівники провідних конфесій – члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій направили звернення до Голови Верховної Ради України, лідерів парламентських фракцій та Кабінету Міністрів України з проханням підтримати законопроект “Про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України” щодо права релігійних організацій на постійне користування землею (реєстр. №1101, автор – народний депутат Стретович В.М.).
Звернення підписали керівники Української Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Всеукраїнського Союзу Об’єднань євангельських християн – баптистів, Церкви Християн Віри Євангельської України, Української Християнської Євангельської Церкви, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, Української Уніонної Конференції Церкви адвентистів сьомого дня та Української Лютеранської Церкви.
У зверненні, зокрема, зазначається, що «ці законодавчі зміни надзвичайно важливі і актуальні для українського суспільства, оскільки саме церквами і релігійними організаціями проводиться масштабна і постійна робота у сфері духовного і морального виховання суспільства, з чим держава не може впоратися без співпраці із релігійними інституціями». Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відзначають, що в теперішній час необхідність прийняття відповідних законодавчих змін є наочною і вкрай важливою, виходячи із особливого неприбуткового статусу церков і релігійних організацій та необхідності створення державою умов для духовно-морального і соціального служіння релігійних організацій.
Зазначений проект Закону “Про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України” щодо права релігійних організацій на постійне користування землею (реєстр. №1101) найближчим часом планується до розгляду у Верховній Раді України.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори