пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
04.11.2006
джерело: www.helsinki.org.ua

Верховна Рада прийняла Постанову про відзначення 30-ї річниці створення Української групи сприяння виконанню Гельсінкських угод

   

В Постанові йдеться про необхідність урочисто відзначити на державному рівні 30-ту річницю створення Української групи сприяння виконанню Гельсінкських угод, яка справила важливий вплив на розвиток як вітчизняного, так і світового гельсінкського правозахисного руху. Реалізація передбачених проектом заходів сприятиме подальшому розвитку правозахисного руху в країні та відновленню історичної справедливості стосовно його засновників та членів.
Законопроект передбачає реалізувати низку заходів, спрямованих на популяризацію Українського гельсінкського руху та на вшанування пам’яті його учасників.
Реалізація заходів, передбачених проектом постанови, не вимагає суттєвих витрат з державного бюджету.
Прийняття Постанови сприятиме відновленню історичної справедливості та вшануванню пам’яті тих, хто започаткував правозахисний рух в Україні.
А на думку організаторів святкування 30-ї річниці створення Української Гельсінської групи прийняття Постанови є популістським кроком, адже жодні дії стосовно відзначення цієї дати не були узгодженні з існуючим оргкомітетом і не було запропоновано жодної практичної допомоги.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль